Alimax VIP Services - dopravní služby pro nejnáročnější klientelu

Alimax VIP Services patří do skupiny Alimaxgroup s působností na trhu dopravy již 25 let. Na základě těchto zkušeností jsme se rozhodli rozšířit nabídku služeb pro VIP klientelu.


Naše společnost se zabývá VIP dopravními službami pro nejnáročnější klientelu s působnosti po celé ČR a Evropě. Vozový park se skládá z vozidel BMW řady 7 (2 identická vozidla), Audi A8 Long, Mercedes-Benz Viano v 6-ti místné verzi (samostatná plně seřiditelná sedačka v kůži pro každého cestujícího) a Mercedes-Benz V v 7-mi místné verzi.


Tyto vozy jsou plně vybavené k Vašemu pohodlí a to včetně WIFI připojení a možnosti dobití baterie Vašeho notebooku.


Naše služby jsou založeny na znalostech a praxi zkušeného osobního řidiče vrcholných představitelů ČR (Miloš Zeman, Stanislav Gross, Přemysl Sobotka). Také se účastnil mnoha státních návštěv prezidentů a dalších představitelů různých států, např. George W. Bush, Barbara Bush, japonský císař Akihito a další.


Naši řidiči jsou profesionální, diskrétní, zdvořilí a dochvilní. Vždy Vás bezpečně dovezou na místo určení. Mají dlouholeté zkušenosti v přepravě VIP osob a ovládají min. jeden světový jazyk (AJ nebo NJ).


Samozřejmostí při Vašich cestách s námi je denní tisk a malé osvěžení v podobě nápoje.


Na základě Vašeho požadavku jsme schopni zajistit polepení vozidla označením dle Vašich představ.


Pronájem vozidel je možný pouze s našimi řidiči, kteří jsou profesionálně vyškoleni a pravidelně absolvují školení.


Objednávky přepravy přijímáme min. 24 hod. předem. V případě kratšího časového úseku pouze po předchozí telefonické domluvě.


Ceny přepravy jsou počítány individuálně dle Vašich konkrétních požadavků.