Limusine services

Nabízíme Vám přepravu osob i zábavné volnočasové aktivity za použití motorových vozidel. Zajišťujeme běžné přepravy, VIP přepravy, výlety, svatby, zážitkové jízdy na silnici i v terénu - to vše s profesionálním zkušeným řidičem.


City transfer


City transfer


Cestujte po městě či mezi městy v plném pohodlí, klidu a bezpečí. Záleží na Vás, zda-li se jedná o cestu na jednání či cestu s obchodními partnery.


Jedete na důležitou schůzku do centra velkého města? Máte obavy, kde zaparkujete svoje vozidlo? S námi toto neřešíte. Vystoupíte i nastoupíte přímo u vchodu a o parkování vozidla se postaráme my.


Letištní transfer


Letištní transfery


Pohodlně Vás dovezeme na kterékoliv letiště v ČR a okolních zemích. 


Výlety


Výlety


Sami, s rodinou nebo s obchodními partnery. Vždy Vám budeme příjemným a diskrétním společníkem. A to jak v ČR, tak i v zahraničí. Zpestřete si víkend osobní přepravou kamkoli budete chtít!


Svatby


Identické luxusní vozy


Pro Váš významný den, který si zajisté přejete užít bez starostí, Vám zajistíme přepravu nejen novomanželského páru. Pro tento účel Vám nabízíme např. dva identické vozy BMW řady 7 včetně výzdoby. V případě zájmu je možnost využít jakýkoliv vůz z naší nabídky.


Dále Vám nabízíme zajištění svatební koordinátorky, fotografa i kameramana (včetně postprodukce), šití svatebních šatů u vyhlášené návrhářské dvojice N.J.Poner. Dodání svatebních dortů od televizní hvězdy Markéty Krajčovičové (Božské dorty od Markéty, LIDL cukrárna).


Další služby


Ostatní služby


Zajistíme Vám tlumočníka, průvodce i ochranu Vaši osoby.